Podporujeme

Svazek obcí Bystřice podporuje mladé sportovce

Svazek obcí Bystřice podporuje mladé sportovce Svazek obcí Bystřice podporuje mladé sportovce Svazek obcí Bystřice podporuje mladé sportovce Svazek obcí Bystřice podporuje mladé sportovce

Svazek obcí Bystřice a obec Pernink byly sponzoři slečny Kristýny Sedlecké,která se zúčastnila v tomto roce dětské olympiády v Plzni a určitě důležitější účast byla na mezinárodních dětských hrách v Holandském Alkmaru. Dotaci,kterou obdržela od Svazku obcí Bystřice a obce Pernink použila na režijní výdaje a reprezentační oblečení. V Plzni bojovala s velkou konkurencí , měla čas 2,29,20,do finále se nedostala, ale zaběhla si nový osobní rekord. V Holandsku  se postupně po třech závodních dnech probojovala až do finále B s časem 2,30,46.vzhledem k jiným podmínkám ( klima,únava,jiné prostředí) se jí i tak závod velmi vydařil a právem můžeme být na ni všichni hrdí.Veříme,že se Kristýně bude i nadále dařit a její výsledky budou jen lepší a lepší. Budeme i nadále podporovat naše nadané sportovce, kteří náš mikroregion reprezentují.
SPORTU ZDAR!