Podporujeme

Svazek obcí Bystřice podporuje mladé sportovce

mladí sportovci mladí sportovci mladí sportovci mladí sportovci

Svazek obcí Bystřice a obec Pernink byly sponzoři slečny Kristýny Sedlecké,která se zúčastnila v tomto roce dětské olympiády v Plzni a určitě důležitější účast byla na mezinárodních dětských hrách v Holandském Alkmaru. Dotaci,kterou obdržela od Svazku obcí Bystřice a obce Pernink použila na režijní výdaje a reprezentační oblečení. V Plzni bojovala s velkou konkurencí , měla čas 2,29,20,do finále se nedostala, ale zaběhla si nový osobní rekord. V Holandsku  se postupně po třech závodních dnech probojovala až do finále B s časem 2,30,46.vzhledem k jiným podmínkám ( klima,únava,jiné prostředí) se jí i tak závod velmi vydařil a právem můžeme být na ni všichni hrdí.Veříme,že se Kristýně bude i nadále dařit a její výsledky budou jen lepší a lepší. Budeme i nadále podporovat naše nadané sportovce, kteří náš mikroregion reprezentují.
SPORTU ZDAR!