Podporujeme

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY KRISTÝNY SEDLECKÉ

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY KRISTÝNY SEDLECKÉ SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY KRISTÝNY SEDLECKÉ SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY KRISTÝNY SEDLECKÉ SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY KRISTÝNY SEDLECKÉ

Kristýna Sedlecká se v příštím roce zúčastní dvou prestižních soutěží (Zimní olympiády v Ústeckém kraji – leden 2016 a Mezinárodních dětských her v Taiwanu), na které ji vybrala škola, atletika MDDM a Lyžařský klub Abertamy. Podmínkou výběru jsou  sportovní výkony, které dosáhla v uplynulé sezoně a přístupem k tréninkům a účasti na soutěžích.

       Mezinárodní dětské hry v Taiwanu 2016 a Zimní olympiáda dětí v Ústeckém kraji 2016 jsou pro ni přímo nabídkou jak a kam dál směřovat svoji kariéru. Možnost reprezentovat rodiče, školu, město,a celý mikroregion Svazku obcí Bystřice. Je to také impuls a povzbuzení pro ostatní sportovce, ještě ne tak zdatné.

Za obdržené penízky,( finančně přispívají město Abertamy a také mikroregion Svazek obcí Bystřice ),

může Kristýna plně trénovat a vlastnit materiální vybavení, které jsou nutnou součástí přípravy. V současné době 2 měsíce pilně trénuje na Zimní olympiádu mládeže, kde bude zastupovat disciplínu biatlon. Svátek sportu se bude konat pro tuto disciplínu v Novém Městě v Krušných horách (Moldava). A to v termínu od 17. - 22. 1. 2016. Kde jí čekají dvě disciplíny v podobě rychlostního závodu a stíhacího, vždy o dvou střelbách. Hry ukončí štafetami.

Nyní je Kristýna v plné přípravě na biatlon pod vedením Evy Hejtmánkové, která je trenérkou biatlonu v našem Kraji. Kristýnu také  podporuje finančně město Abertamy a také mikroregion Svazek obcí Bystřice